Skip to content
COLOP e-mark pro účetní

COLOP e-mark pre účtovníkov a daňových poradcov

Účtovné, daňoví poradcovia, finanční poradcovia alebo audítori. Všetci používajú pečiatky, pre mnohé z nich je dôležité, ako zapôsobí na klientov. S COLOP e-mark už pečiatky potrebovať nebudete a na klientov urobíte dojem!

Pečiatku už potrebovať nebudete.

Koľkokrát denne použije účtovník alebo finančný poradca pečiatku? Viac ako desaťkrát a nepoužíva len jednu. Bolo by skvelé, keby existoval jeden nástroj, ktorý zvládne všetky odtlačky. Existuje! Je to COLOP e-mark.

Je rovnako rýchly ako klasická pečiatka, navyše tlačí vo vyššej kvalite a plne farebne. Je rovnako mobilny a možno ho používať v offline móde. Práca s ním je zábava a na klientov robí rozhodne väčší dojem ako pečiatky, na ktoré sú bežne zvyknutí.

COLOP e-mark tisk QR kódu
QR a čiarové kódy.

Aplikácia COLOP e-mark obsahuje generátor čiarových a QR kódov. Vzhľadom ku stále rastúcej popularite zjednodušených platieb pomocou QR kódov nájde e-mark využitie okamžite.

Do aplikácie jednoducho zadáte platobné pokyny alebo aj telefón, mail či odkaz na web. Automaticky sa zmení kód, ktorý následne už len vytlačíte. Všetko zaberie nanajvýš minútu a vytvorené kódy si možno uložiť priamo do zariadenia. Nabudúce tak už nebude musieť nič tvoriť a tlač vám zaberie len niekoľko sekúnd.

Propagačné materiály.

Poisťovne a banky posielajú minimálne svojim najdôležitejším klientom rôzne priania. Originálna potlač je pomerne drahá a možno len ťažko personalizovať na mieru jednotlivým príjemcom. S COLOP e-mark to problém nie je. Za minútu navrhnete odtlačok a následne stačí len meniť meno.

Nielen želanie, ale napríklad aj obálky ľahko označíte logom, názvom spoločnosti alebo napríklad aj osobným odkazom či interným vtipom, ktorým zákazníka viac ako potešíte.

Nekonečne ďalších možností.

S e-markem vám v ceste nestojí nič a nemusíte ho používať len v kancelárii. Využijete ho kdekoľvek a kedykoľvek. Je totiž úplne mobilný a funguje aj v režime offline. Brať si ho tak môžete aj na schôdzky s partnermi mimo vašu firmu.

Práca s COLOP e-mark je jednoduchá, rýchla a tiež zábavná. Stane sa vaším každodenným spoločníkom a neoceniteľným pomocníkom.

Prečo COLOP e-mark?
Možno vás tiež napadlo, že všetku personalizáciu môžete robiť aj inak.
Samolepky s logom, stuhy vyrobené na mieru, písať kartičky ručne, …
Toto všetko určite robiť môžete a možno už robíte. S COLOP e-mark ale zvládnete všetko s jedným zariadením, kedykoľvek môžete meniť dizajn odtlačku a ušetríte.

Poradíme vám!
Povedzte nám, v akom odbore podnikáte, a my pre vás radi na mieru pripravíme návrh, ako COLOP e-mark využiť. Ak si to budete priať, vypočítame vám aj kalkuláciu, ako veľmi s e-markem ušetríte.

Zbytočné maličkosti.
Hovoríte si, že všetko vyššie uvedené sú zbytočné drobnosti? Nie sú.
Eshopov je naozaj veľa a s veľkou pravdepodobnosťou je niekde na internete eshop, ktorý predáva to isté čo vy, posiela rovnaké balíčky, rovnako newslettery. Ak chcete udržať ťažko získaných zákazníkov, musíte sa odlíšiť

Objednajte e-mark teraz.

Stojí 299 € bez DPH.