Skip to content
COLOP e-mark do kanceláře

COLOP e-mark pre poisťovne a banky

Koľko sa v poisťovnách a bankách používa pečiatok? Veľa, naozaj veľa. Teraz je možné ich nahradiť jedným jediným moderným nástrojom – COLOP e-mark. A nielen pečiatky. Čoskoro spoznáte, že s e-mark je možné toho robiť oveľa viac.

Jedna pečiatka na všetko

Koľkokrát denne použije zamestnanec banky pečiatku? Viac ako desaťkrát a nepoužíva len jednu. Bolo by skvelé, keby existoval jeden nástroj, ktorý zvládne všetky odtlačky. Existuje! Je to COLOP e-mark.

Je rovnako rýchly ako klasické pečiatky, navyše tlačí vo vyššej kvalite a plne farebne. Je rovnako mobilný a možno ho používať v offline móde. Práca s ním je zábava a na klientov robí rozhodne väčší dojem ako pečiatky, na ktoré sú bežne zvyknutí.

COLOP e-mark tisk QR kódu
QR a čiárové kódy

Aplikácia COLOP e-mark obsahuje generátor čiarových a QR kódov. Vzhľadom ku stále rastúcej popularite zjednodušených platieb pomocou QR kódov nájde e-mark využitie okamžite.

Do aplikácie jednoducho zadáte platobné pokyny alebo aj telefón, mail či odkaz na web. Automaticky sa zmení kód, ktorý následne už len vytlačíte. Všetko zaberie nanajvýš minútu a vytvorené kódy si možno uložiť priamo do zariadenia. Nabudúce tak už nebude musieť nič tvoriť a tlač vám zaberie len niekoľko sekúnd.

Propagačné materiály

Poisťovne a banky posielajú minimálne svojim najdôležitejším klientom rôzne priania. Originálna potlač je pomerne drahá a možno len ťažko personalizovať na mieru jednotlivým príjemcom. S COLOP e-mark to problém nie je. Za minútu navrhnete odtlačok a následne stačí len meniť meno.

Nielen želanie, ale napríklad aj obálky ľahko potlačíte logom, názvom spoločnosti alebo napríklad aj osobným odkazom či interným vtipom, ktorým zákazníka viac ako potešíte.

Nekonečne ďalších možností

S e-markem vám v ceste nestojí nič a nemusíte ho používať len v kancelárii. Využijete ho kdekoľvek a kedykoľvek. Je totiž úplne mobilný a funguje aj v režime offline. Brať si ho tak môžete aj na schôdzky s partnermi mimo vašu firmu.

Práca s COLOP e-mark je jednoduchá, rýchla a tiež zábavná. Stane sa vaším každodenným spoločníkom a neoceniteľným pomocníkom.

 Zbytočné maličkosti?

Hovoríte si, že všetko vyššie uvedené sú zbytočné drobnosti?
Nie sú. Na maličkostiach záleží. Vtlačte sa do pamäti svojich zákazníkov navždy.

Prečo COLOP e-mark?

Možno vás tiež napadlo, že všetku personalizáciu môžete robiť aj inak.
Samolepky s logom, stuhy vyrobené na mieru, písať kartičky ručne, …
Toto všetko určite robiť môžete a možno už robíte. S COLOP e-mark ale zvládnete všetko s jedným zariadením, kedykoľvek môžete meniť dizajn odtlačku a ušetríte.

Poradíme vám!

Povedzte nám, v akom odbore podnikáte, a my pre vás radi na mieru pripravíme návrh, ako COLOP e-mark využiť. Ak si to budete priať, vypočítame vám aj kalkuláciu, ako veľmi s e-markem ušetríte.

Objednajte e-mark teraz.

Stojí 299 € bez DPH.