Skip to content
COLOP e-mark

COLOP e-mark pre cestovné kancelárie

Ľudia, ktorí vchádzajú do cestovnej agentúry sú väčšinou už rozhodnutí, aký zájazd si chcú kúpiť. Aj tak je ale dôležité je zaujať, aby sa budúci rok opäť vrátili k vašim dverám a otvárali ich s nadšeným očakávaním. Ako? COLOP e-mark s tým vie pomôcť!

Prianie pekné dovolenky

Zákazníci si vybrali zájazd a všetky potrebné dokumenty ste vybavili. Teraz je čas sa s nimi rozlúčiť. Bežne asi podávate ruku a prajete peknú dovolenku. Zákazníci odchádzajú spokojní, ale odchádzajú ohromenie? Práve to je ten rozdiel, ktorý z náhodného zákazníka robí zákazníka pravidelného.

Ako by to mohlo vyzerať s COLOP e-mark? Vybavíte všetko potrebné a nakoniec pred zrakmi zákazníkov vytlačíte želania pekného letu priamo na dokumenty alebo na špeciálne pripravenú kartičku. S ich menom a cieľovou destináciou. Odtlačok nastavíte veľmi rýchlo a použitím moderného nástroja ohromíte každého.

COLOP e-mark tisk QR kódu
QR a čiarové kódy

Používate na dokumentoch čiarové kódy? Aj s tým vám môže pomôcť COLOP e-mark. Ešte viac možností vám otvára možnosť tlače QR kódu. Áno COLOP e-mark má vo svojej aplikácii generátor QR a čiarových kódov. Stačí zadať číslo, telefón, webovú adresu, mail a aplikácie kód automaticky upraví. Potom stačí len tlačiť.

Napadlo vás napríklad namiesto klasických katalógov používať jednoduché kartičky s odkazom a QR kódom vedúcim na web so všetkými informáciami? Moderné a ekologické riešenie, ktorým získate u zákazníkov kladné body. Podobne môžete vyriešiť aj informačné materiály, ktoré dávate zákazníkom ku každému zakúpenému zájazdu.

Propagačné materiály

Určite používate mnoho obálok či šanónov. Potlačiť takéto veci vaším logom je pomerne nákladná záležitosť. A s každou ďalšou variáciou je to drahšie a drahšie. Ak teda nepoužívate COLOP e-mark.

Vďaka COLOP e-mark môžete všetky tieto záležitosti vyriešiť rýchlo a jednoducho a na jednotlivé dokumenty, šanóny, obálky a ďalšie môžete voliť špeciálny dizajn. Fantázii sa medze naozaj nekladú. Navyše môžete nahradiť všetky dosiaľ používane klasické pečiatky moderným riešením.

 
Nekonečne ďalších možností

S e-markem vám v ceste nestojí nič a nemusíte ho používať len v kancelárii. Využijete ho kdekoľvek a kedykoľvek. Je totiž úplne mobilný a funguje aj v režime offline. Brať si ho tak môžete aj na schôdzky s partnermi mimo vašu firmu.

Práca s COLOP e-mark je jednoduchá, rýchla a tiež zábavná. Stane sa vaším každodenným spoločníkom a pomocníkom.

 Zbytočné maličkosti?

Hovoríte si, že všetko vyššie uvedené sú zbytočné drobnosti?
Nie sú. Na maličkostiach záleží. Vtlačte sa do pamäti svojich zákazníkov navždy.

Prečo COLOP e-mark?

Možno vás tiež napadlo, že všetku personalizáciu môžete robiť aj inak.
Samolepky s logom, stuhy vyrobené na mieru, písať kartičky ručne, …
Toto všetko určite robiť môžete a možno už robíte. S COLOP e-mark ale zvládnete všetko s jedným zariadením, kedykoľvek môžete meniť dizajn odtlačku a ušetríte.

Poradíme vám!

Povedzte nám, v akom odbore podnikáte, a my pre vás radi na mieru pripravíme návrh, ako COLOP e-mark využiť. Ak si to budete priať, vypočítame vám aj kalkuláciu, ako veľmi s e-markem ušetríte.

Objednajte e-mark teraz.

Stojí 299 € bez DPH.