Skip to content
COLOP e-mark pro svatební salony

COLOP e-mark pre svadobné agentúry

Svadobné agentúry a salóny sú miestom, kde sa z hmlistých predstáv budúcich novomanželov rysujú reálnejšie kontúry jedného z najšťastnejších dní v živote. Nie je jednoduché svadobčanom vyhovieť vo všetkom, ale ako skvelé by bolo ich prekvapiť niečím iným, novým, originálnym. V tom môže pomôcť COLOP e-mark.

Svadobné oznámenie

Čo dať na svadobné oznámenia, aby sa páčilo všetkým? „Predsa nebudem posielať kolegom ružové holubičky …“ Je to zamotaná úloha, ale s COLOP e-mark je riešenie jednoduché. Proste si navrhnete viac variant a potom ich prenesiete na oznámenie. Môžete mať jednu variantu pre rodinu, jednu pre priateľov, jednu pre kolegov, alebo napríklad každému hosťovi na mieru jeho vlastnou.

Nielen že tým zaujmete, ale aj ušetríte. Klienti vášho svadobného salónu iste ocenia lacnejšie, ale stále rovnako efektné varianty oznámenia. A nielen oznámenia, ale treba aj obálky – potlačíte každý savý materiál. Predbehnite konkurenciu a ponúkajte niečo navyše.

Stuhy

Potlačiť stuhy alebo šerpy stojí pomerne dosť peňazí. COLOP e-mark behom pár minút toto zvládnete tiež a jeden odtlačok stojí iba 0,007 centov. Odtlačok na stuhách drží skvele a po vypraní zmizne. Materiál tak môžete používať znova a znova.

Odtlačky môžete prenášať na každý savý materiál, teda aj na drevo. Potlačiť tak môžete napríklad aj drevené črienky príborov a čokoľvek ďalšie vás napadne.

Zasadací poriadok

Máte na svadbe určený zasadací poriadok? S COLOP e-mark ľahko a veľmi rýchlo potlačíte kartičky menami a môžete pridať aj osobný odkaz. Pre každého hosťa iný a jedinečný. Alebo môžete ísť ešte ďalej.

Čo tak použiť namiesto kartičiek obrúsky? Nie je problém. Tlačiť môžete aj na textil. Odtlačok na ňom drží dobre a po vypraní zmizne. Takže nemusíte na každú akciu kupovať nové obrúsky. Dovoliť si môžete potlačiť aj priamo obrusy a nezničíte ich. Pred ďalšou akciou je jednoducho vyperiete a môžete použiť znovu. S novým logom, odkazom, menom.

COLOP e-mark - zasedací pořádek svatba
Nekonečne ďalších možností

S e-markem vám v ceste nestojí nič a nemusíte ho používať len na svadbe. Využijete ho aj pri propagácii vašej agentúry či salónu samotného. Môžete dať naplno prepuknúť vašej fantázii. Pozvánky, obálky, priania, kalendáre, krabice, dokumenty, reklamné predmety, to všetko a oveľa viac môžete označiť

Poradíme vám!

Povedzte nám, v akom odbore podnikáte, a my pre vás radi na mieru pripravíme návrh, ako COLOP e-mark využiť. Ak si to budete priať, vypočítame vám aj kalkuláciu, ako veľmi s e-markem ušetríte.

Prečo COLOP e-mark?

Možno vás tiež napadlo, že všetku personalizáciu môžete robiť aj inak. Samolepky s logom, stuhy vyrobené na mieru, písať kartičky ručne, … Toto všetko určite robiť môžete a možno už robíte. S COLOP e-mark ale zvládnete všetko s jedným zariadením, kedykoľvek môžete meniť dizajn odtlačku a ušetríte.

Zbytočné maličkosti?

Hovoríte si, že všetko vyššie uvedené sú zbytočné drobnosti? Nie sú.
Na maličkostiach záleží. Vtlačte sa do pamäti svojich klientov navždy.

Objednajte e-mark teraz.

Stojí 299 € bez DPH.